رونمایی مایکروسافت از سرفیس هاب های جدید

دسته بندی ها :
رونمایی مایکروسافت از سرفیس هاب های جدید

شرکت مایکروسافت به تازگی دو دستگاه سرفیس هاب جدید به نام سرفیس هاب ۲اس و سرفیس هاب ۲ایکس را رونمایی کرد. پیش از ماه می بود که شاهد رونمایی نسل جدید تخته هوشمند سرفیس هاب بودیم و حال نوبت به دیگر مدل ها رسیده است.
سرفیس هاب ۲ اس در سال ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد و یک تخته هوشمند ۵۰٫۵ اینچی ۴K+ با نسبت تصویر ۳:۲ می باشد. برای این تخته هوشمند دوربین، اسپیکرهای یکپارچه و میکروفون نیز تعبیه شده است. بنابراین می توان آن را در جلسات اداری به کار گرفت و تجربه کاربری حرفه ای را رقم می زند.
دیگر مدل سرفیس هاب ۲ایکس نام داشته و تا سال ۲۰۲۰ عرضه نخواهد شد. این مدل قابلیت های بیشتری در مقایسه با نسخه اس داشته به شکلی که می توان آن را به صورت کاشی، پرخشی و چندگانه آن را به کار گرفت. شاسی سخت افزاری قابل حملی داشته و می توان پردازشگر آن را تعویض کرد.
با این حساب می توان سرفیس هاب ۲ایکس را یک نمونه رده بالاتر از سرفیس هاب ۲اس دانست که اگرچه در ابعاد و کیفیت تصویر یکسان هستند اما در برخی قابلیت ها متفاوت هستند.
جزئیات قیمت و تاریخ دقیق عرضه هریک بزودی اعلام می شود.

برچسب ها :

نظرات شما

Copyrighted Image

هر وقت موجود شد به من اطلاع بدهWe will inform you when the product arrives in stock. Just leave your valid email address below.
EmailWe won't share your address with anybody else.
0