دستیار آپگرید لو رفته‌ی ویندوز ۱۰ به شما امکان آپگرید به نسخه‌ی کریچرز را می‌دهد.

دسته بندی ها :
دستیار آپگرید لو رفته‌ی ویندوز ۱۰ به شما امکان آپگرید به نسخه‌ی کریچرز را می‌دهد.

یک نسخه از برنامه‌ی ارتقا به ویندوز ۱۰ نسخه کریچرز (windows 10 creatures update assistant) به در اینترنت لو رفته است که به شما امکان دانلود زودهنگام نسخه کریچرز ویندوز ۱۰ را می‌دهد. پس اگر مثل ما مشتاقید تا به روز رسانی‌های ویندوز ۱۰ را زودتر از سایرین دریافت کنید با ما همراه باشید.

اگر شما طرفدار مایکروسافت و نه اینسایدر ویندوز هستید این خبر خوبی برای شما هست. همانطور که می‌دانید مایکروسافت هر سال یک آپدیت بزرگ برای ویندوز ۱۰ منتشر می‌کند که شامل بهبود‌های بسیار و قابلیت‌‎های جدید است و اپدیت سالیانه‌ای که اکنون در راه است و گویا قرار است در یازدهم آپریل آینده به صورت رسمی انتشار یابد، آپدیت کریچرز ویندوز ۱۰ نام دارد. اکنون یک نسخه از برنامه‌ی دستیار ارتقا به ویندوز ۱۰ کریچرز اکنون از طریق سرورهای مایکروسافت لو رفته است و به هر کسی اجازه می‌دهد تا نسخه‌ی رسمی ویندوز ۱۰ کریچرز را دانلود کرده و به بیلد ۱۵۰۶۳ ویندوز ارتقا یابد.

اگر علاقه‌مند به بروزرسانی زودهنگام دستگاه خود به نسخه‌ی جدید ویندوز ۱۰ و تجربه‌ی قابلیت‌های جدید آن هستید، از طریق این لینک شروع کنید.
همچنین این ابزار را می‌توانید از طریق کانال تلگرام سرفیس کالا با آدرس @surfacekala دریافت کنید.

توجه داشته باشید که این ابزار از طرف خود مایکروسافت است. بنابراین ۱۰۰ درصد امن می‌باشد.

برچسب ها :

نظرات شما

Copyrighted Image

هر وقت موجود شد به من اطلاع بدهWe will inform you when the product arrives in stock. Just leave your valid email address below.
EmailWe won't share your address with anybody else.
0
X