آموزش نصب محافظ شیشه ای صفحه نمایش بر روی گوشی

دسته بندی ها :
آموزش نصب محافظ شیشه ای صفحه نمایش بر روی گوشی

شاید تجربه‌ی تلخی از نصب محافظ شیشه ای صفحه نمایش یا همان گلس بر روی گوشی داشته باشید و این سوال برای شما پیش آمده باشد که چطور بعضی فروشنده‌های تلفن همراه این کار را به سادگی و ظرف چند ثانیه انجام می‌دهند. نصب این محافظ ها بسیار ساده است. کافیست که چند نکته ی کوچک را رعایت کنید. با ما همراه باشید تا شما را به استاد نصب این محافظ‌ها تبدیل کنیم.

۱٫ آماده شوید.

یک میز کاملا تمیز آماده کنید تا عملیات نصب را بر روی آن انجام دهید. آستین های خود را بالا بزنید تا پرز های لباس به گلس نچسبند. می‌توانید با اسپری اندکی میز و دستان خود را نیز مرطوب کنید تا اثر الکتریسیته ساکن خنثی گردد.

۲٫تمرین کنید.

یک بار بدون آنکه لایه‌ی محافظ را جدا کنید، آن را بر روی صفحه نمایش گوشی قرار دهید تا محل دقیق آن را پیدا کرده و به خاطر بسپارید.

۳٫صفحه نمایش گوشی خود را تمیز کنید.

با استفاده از یک پد الکلی بدون پرز صفحه نمایش گوشی خود را تمیز کرده و با یک دستمال بدون پرز آن را خشک کنید. از زوایای مختلف صفحه نمایش گوشی را بررسی کنید تا غبار و ذرات خارجی نداشته باشد. در صورتی که بر روی صفحه نمایش غبار مشاهده کردید، آن را به آرامی به استفاده از نوار چسب بر دارید یا با استفاده از یک کارت عابربانک، ذره را به خارج صفحه نمایش هدایت کنید.

۴٫نصب

لایه ی محافظ پشت گلس را جدا کنید.

گلس را تا نزدیکی صفحه نمایش فرود آورده و آن را در مرکز صفحه نمایش قرار دهید. حفره هایی که بر روی گلس قرار دارند (ماننده حفره‌ی اسپیکر گوشی) می‌توانند به شما در مرکز قرار دادن گلس کمک کنند.

وقتی از محل مناسب یکی از لبه های گلس مطمئن شدید آن را بچسبانید و سپس لبه دیگر را تراز کنید. گلس را بر روی صفحه نمایش قرار دهید و اندکی آن را ماساژ دهید تا هوای اضافه خارج گردد.

همین!!!

دو راز نصب گلس را هرگز فراموش نکنید:

۱- عملیات نصب را بر روی یک میز تمیز انجام دهید.

۲- قبل از جدا کردن لایه‌ی محافظ، تمرین کنید.

 

نتیجه آن طوری که می‌خواستید نشد؟؟

  • گلس در محلی که باید باشد نیست؟

هیچ اشکالی ندارد. ابتدا لبه های گلس و صفحه نمایش را از هرگونه غبار پاک کنید، سپس به آرامی گلس را از یک گوشه بلند کرده و دوباره بچسبانید.

  • بین گلس و صفحه نمایش ذرات خارجی وجود دارد ؟

لبه گلس را از محل نزدیک تر به ذره به آرامی کمی بلند کنید. ذره نیز به گلس چسبیده و با آن بلند می‌شود. سپس یک نوار چسب را بین صفحه نمایش و گلس سر بدهید و به محل ذره هدایت کنید. محل ذره را بر روی نوار چسب فشار دهید تا ذره از سطح گلس به سطح نوار چسب منتقل شود. نوار چسب را به بیرون کشیده و گلس را رها کنید.

مطالب مرتبط

نظرات شما

Copyrighted Image

هر وقت موجود شد به من اطلاع بدهWe will inform you when the product arrives in stock. Just leave your valid email address below.
EmailWe won't share your address with anybody else.
0