قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های  سرفیس کالا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات سرفیس کالا تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات سرفیس کالا اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:
هنگامی شما از سرویس‌‏ها و خدمات سرفیس کالا استفاده می‏‌کنید که سفارش اینترنتی خود را ثبت و خرید کنید و این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود. در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که سرفیس کالا به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.


سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:
– سرفیس کلا به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
– سرفیس کالا متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.

– در واقع با استفاده از خدمات سرفیس کالا، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
– همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات سریس کالا ، شامل موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سرفیس کالا جزئی از اموال سرفیس کالا محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار سرفیس کالا است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای سرفیس کالا محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط سرفیس کالا و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار سرفیس کالا است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای سرفیس کالا محفوظ است.

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت سرفیس کالا را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند. عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

ماده اول:
کاربران می‌بایست برای خرید اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی و غیره را به درستی وارد کنند.

تبصره اول : اشخاص حقیقی و حقوقی حق عضویت یا خرید از سایت را دارند.
تبصره دوم : خرید یا عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به هیچ وجه پذیرفته نیست.
تبصره سوم : کاربر در صورت عضویت باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.
تبصره چهارم : کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.
تبصره پنجم : عضویت در سایت سرفیس کالا رایگان است.
تبصره ششم : به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد.

ماده دوم:
کاربر، مسئول حفظ و نگهداری کلمه کاربری و رمز عبور خود در سایت می باشد و در صورتی که آن را به غیر واگذار نماید. در صورت سوء استفاده از آن مسئول مستقیم آن می باشد.

ماده سوم:
افراد بالای ۱۸ سال تمام حقوق عضویت و انجام معامله (خرید) در سایت سرفیس کالا را دارند.

تبصره : رعایت حکم این ماده و صحت و سقم ارائه اطلاعات بر عهده مشتری (عضو) بوده و سرفیس کالا هیچ‌گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد.

ماده چهارم:
گاهی ممکن است به دلیل تعمیرات دوره‌ای این سایت به‌طور موقت غیرقابل دسترس شود و کاربران حق اعتراض ندارند.

تبصره : سرفیس کالا این حق را داشته که در هر زمان کلیه فعالیت‌های سایت را متوقف نموده و با پرداخت باقی مانده حساب اعضا کلیه فرآیندهای سایت و فعالیت‌های مربوطه را به‌طور دائمی متوقف نماید و کاربر عضو حق هیچگونه اعتراضی نسبت به این امر را ندارد.

ماده پنجم:
اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل از طرف سرفیس کالا به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود. همچنین سرفیس کالا مسئولیتی در قبال خرابی‌ها و یا عدم سرویس‌دهی به دلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیرساخت های مورد نیاز ندارد.

ماده ششم:
رسید‌های کالا و خدماتی که پس از خرید برای کاربران عضو ارسال می‌شود دارای نام و مشخصات است. اما کاربر عضو باید از رسید و یا کد دریافتی مراقبت نماید و چنانچه به هر دلیلی آن رسید مربوطه مفقود شود و یا شخص دیگری از آن استفاده کند، سرفیس کالا در این زمینه هیچ مسئولیتی ندارد.

تبصره : نام چاپ شده روی رسید، نامی است که کاربر در زمان عضویت به سرفیس کالا ارائه داده است. بنابراین سرفیس کالا در خصوص هرگونه مغایرت نام با هویت واقعی خریدار مسئولیتی ندارد و درصورت بروز هرگونه مغایرت، خریدار حق استفاده از رسید خود را نخواهد داشت.

ماده هفتم:
چنانچه حسب مورد به جای ایمیل از طریق پیام کوتاه و یا سند کاغذی استفاده شود در این صورت اسناد کاغذی و یا پیام کوتاه به جای پست الکترونیک اثری بر حقوق و تعهدات کاربر عضو ندارد.