شرایط خرید:

مشتری توافق می‏‌کند که خرید از سرفیس‌کالا، به منزله پذیرش کلیه قوانین وبسایت و شرایط خرید است.

مشتریان گرامی ساکن تهران: به دلیل زمان‌بر بودن فرایند ثبت گارانتی، آماده سازی و بسته‌بندی ایمن مرسولات و عدم تضییع حقوق مشتریان و همکاران گرامی، ارسال پیک فوری و پرداخت در محل تنها برای سفارشات عمده امکان پذیر است و سفارشات خرده، تنها از طریق پست و تیپاکس قابل تحویل خواهند بود.

ارائه اطلاعات مربوط به محصول

مطابق با ماده‌ ۳۳ قانون تجارت الکترونیک، کارشناسان سرفیس کالا موظفند به صورت صادقانه و شفاف به سوالات مشتریان محترم در رابطه به محصول پاسخ دهند. مدیریت سرفیس کالا آماده پذیرش پیشنهادات و انتقادات مشتریان محترم در رابطه با نحوه پاسخگویی، صداقت و آگاهی کارشناسان می‌باشد.

زمان ثبت و پیگیری سفارش

مشتریان می‌توانند در ۲۴ ساعت شبانه روز سفارش خود را در سیستم ثبت کنند. سفارشات معمولا از شنبه تا چهارشنبه بین ساعات ۹ تا ۱۴ بررسی و ارسال خواهند شد. بسته به نوع محصولات و حجم سفارشات، بازه‌ی زمانی جهت بسته‌بندی و ارسال سفارشات بین ۱ تا ۴۸ ساعت متغیر خواهد بود و مشتری می‌تواند پیش از ثبت سفارش، در خصوص زمان لازم جهت ارسال کالاهای مورد نظر اطلاع کسب کند.

مشتریان محترم می‌توانند با مراجعه به پانل کاربری >> “سفارش‌های من”، از وضعیت سفارش خود آگاه شوند.
در صورتی که مشتریان محترم شماره تلفن همراه خود را هنگام سفارش ثبت کرده باشند، اطلاعات مربوط به وضعیت سفارش  را به صورت پیامک نیز دریافت خواهند کرد.

نکته۱: به موجب ماده ۳۹ و ۴۰ قانون تجارت الکترونیک، در صورتی که سرفیس کالا به هر دلیلی مانند عدم موجودی کالا، نتواند سفارش مشتری را تأمین کند، موظف است مبلغ دریافتی را به مشتری برگرداند. مگر آنکه مشتری حاضر به صبر برای فراهم شدن امکان تحویل کالا و یا دریافت کالای مشابه باشد.

نکته۲: با توجه به لزوم ثبت محصولات با برند iProtec در سیستم نمایندگی، ممکن است ارسال این محصولات با تاخیر همراه باشد. در صورت تمایل می‌توانید پیش از ثبت سفارش خود، از طریق تماس با سرفیس کالا، از زمان دقیق ارسال سفارش خود آگاه شوید.

ارسال و بیمه سفارشات

کلیه سفارشات توسط پیک، پست، تیپاکس و چاپار و بر حسب انتخاب مشتری ارسال می‌شوند. زمان حدودی تحویل مرسوله توسط هر یک از این سرویس‎‌ها به شرح زیر می‌باشد.

  • پیک (فقط تهران – حداکثر ۱ روز کاری): در این حالت سفارش با پیک از انبار به محل مشتری ارسال می‌گردد. عمدتا سفارشاتی که پیش از ساعت ۱۴ هر روز ثبت گردند، فردای آن روز تحویل مشتری خواهند شد. (در حال حاضر غیر فعال)
  • پست پیشتاز (تهران و سراسر ایران): زمان معمول برای تحویل در تهران ۲ تا ۴ و در شهرستان‌ها ۳ الی ۵ روز کاری می‌باشد. لازم به ذکر که شرکت پست تا ۲ بار به آدرس پستی گیرنده مراجعه می‌کند و در صورت عدم حضور، گیرنده می‌تواند با مراجعه به پست منطقه‌ی خود بسته را تحویل بگیرد.
  • تیپاکس (تهران و شهرستان‌ها): زمان معمول برای تحویل در تهران ۱ تا ۳ و در شهرستان‌ها ۲ تا ۴ روز کاری می‌باشد. لازم به ذکر که تیپاکس تا ۲ بار به آدرس پستی گیرنده مراجعه می‌کند و در صورت عدم حضور، گیرنده می‌تواند با مراجعه به شعبه‌ی منطقه‌ی خود بسته را تحویل بگیرد.
  • کالارسان چاپار (تهران و شهرستان‌ها): زمان معمول برای تحویل در تهران ۱ تا ۳ و در شهرستان‌ها ۲ تا ۴ روز کاری می‌باشد. لازم به ذکر که کالارسان چاپار تا ۲ بار به آدرس پستی گیرنده مراجعه می‌کند و در صورت عدم حضور، گیرنده می‌تواند با مراجعه به شعبه‌ی منطقه‌ی خود بسته را تحویل بگیرد.

نکته ۱: منظور از “روز کاری” ساعات اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه می‌باشد. اما در مواردی پست و تیپاکس در روزهای پنجشنبه و جمعه نیز اقدام به توزیع مرسولات می‌کنند.

نکته ۲: سرفیس کالا در مورد تاخیر شرکت‌های حمل و نقل در تحویل مرسوله به مشتری مسئول نمی‌باشد.

نکته ۳: با توجه به ارسال مرسولات به صورت تجمعی، ارائه کد رهگیری پستی فقط ۵ روز کاری بعد از ارسال میسر می‌باشد.

نکته ۴: ملاک زمان‌های تحویل اعلام شده برای هر سرویس پستی، از زمان ارسال سفارش است.

خسارات فیزیکی بسته سفارشات

سرفیس کالا خود را متعهد می‌داند تا تمامی اقلام خریداری شده توسط مشتری را به صورت تمام و کمال و در نهایت سلامت تحویل دهد. به مشتریان گرامی توصیه می‌شود تا از مراحل باز کردن بسته‌ی پستی و بررسی محصولات فیلم برداری کرده تا در صورت وجود ایراد یا کسری مرسوله، براحتی قابل اثبات باشد.

۷ روز ضمانت تعویض محصول معیوب

کلیه کالاهای موجود در سرفیس کالا ( به استثنای دستگاه های سرفیس و لوازم جانبی با برند مایکروسافت) دارای یک هفته ضمانت تعویض از تاریخ تحویل به مشتری هستند.

در صورتی که محصول دریافت شده توسط مشتری معیوب باشد و یا مشتری مغایرتی در محصول دریافتی و آنچه در وبسایت خریداری کرده، مشاهده کند، می‌بایست مراتب را به سرفیس کالا اطلاع دهد. سرفیس کالا موظف است محصول را تعویض کرده و کلیه هزینه‌های پستی مربوط به استرداد محصول معیوب/مغایر و ارسال مجدد محصول سالم/جایگزین را به عهده گیرد.

نکته۱:  به علت قابل استناد نبودن تلگرام و تماس تلفنی، درخواست تعویض تنها بایستی به ایمیل info@surfacekala.com ارسال شود و در صورت عدم دریافت ایمیل درخواست تعویض طی ۷ روز کاری، کالا قابل تعویض نمی‌‍باشد.
نکته ۲: تغییر در کیفیت، کمیت و یا ماهیت محصول گارانتی تعویض را باطل می‌کند.
نکته ۳: برای استفاده از گارانتی تعویض، ارائه بسته بندی محصول نیز الزامیست. در غیر این صورت گارانتی تعویض باطل می‌شود.
نکته ۴: در مورد محصولات یک بار مصرف مانند محافظ‌های صفحه نمایش و استیکر‌های محافظ بدنه، در صورت استفاده، گارانتی تعویض باطل می‌گردد.

با توجه به اهمیت جلب رضایت کامل مشتری، سعی می‌شود مواردی که در چهارچوب گارانتی تعویض نیستند نیز به صورت توافقی حل و فصل شود.

۷ روز ضمانت استرداد کالا

مشتریان محترم می‌توانند تا ۷ روز از زمان تحویل سفارش، نسبت به لغو و استرداد آن اقدام کنند. به محض باز پس گیری محصول توسط سرفیس کالا، وجه دریافتی از مشتریان بابت محصول، با کسر هزینه‌های پستی و کارمزد تراکنش بانکی، به حساب مشتری بازگردانده خواهد شد.
نکته۱:  به علت قابل استناد نبودن تلگرام و تماس تلفنی، درخواست استرداد تنها بایستی به ایمیل info@surfacekala.com ارسال شود و در صورت عدم دریافت ایمیل درخواست استرداد طی ۷ روز کاری، کالا قابل استرداد نمی‌‍باشد.
نکته ۲: در صورتی که در کیفیت، کمیت و یا ماهیت محصول تغییری داده شود قابل استرداد نخواهد بود.
نکته ۳: محصولات با برند مایکروسافت در صورت باز شدن پلمپ جعبه قابلیت استرداد ندارند.
نکته ۴: هزینه‌ی باز پس فرستادن کالا به سرفیس کالا بر عهده مشتری است.
نکته ۵: محصولات یک بار مصرف مانند محافظ‌های صفحه نمایش و استیکر‌های محافظ بدنه، در صورت استفاده، قابل استرداد نیستند.
نکته ۶: به علت قابل استناد نبودن تماس تلفنی و تلگرام، تنها راه جهت درخواست استرداد محصول، مکاتبه از طریق ایمیل (info@surfacekala.com) می‌باشد.
نکته ۷: در صورت مخدوش شدن بسته بندی محصول، امکان استرداد وجود ندارد.
نکته ۸: کالاهای استوک مشمول ۷ روز ضمانت استرداد نبوده و تنها در صورت داشتن ایراد قابل مرجوع هستند.
نکته ۹: استرداد کالا تحت عنوان “انصراف از خرید” برای کلیه محصولات الکترونیکی و الکتریکی تنها در صورتی امکان پذیر است که پلمپ اولیه کالا باز نشده باشد.
نکته ۱۰: با توجه به اینکه از سال ۱۴۰۲ بر روی کلیه‌ی تراکنش‌های درگاه پرداخت اینترنتی مالیات اعمال می‌شود، در صورت انصراف از خرید، ۹% از کل مبلغ پرداختی کسر خواهد شد.

ضمانت نصب

به منظور حمایت از مشتریان عزیز برخی از محصولات یک‌بار مصرف مانند محافظ‌های صفحه نمایش و استیکر‌های محافظ بدنه، گارانتی نصب دارند که در بخش توضیحات محصول به آن اشاره شده است. در صورت عدم موفقیت در نصب صحیح محصول، مشتری می‌تواند یکبار نسبت به تعویض محصول اقدام کند.

نکته ۱: مدت اعتبار گارانتی نصب، ۴۸ ساعت از زمان تحویل به مشتری است و مشتری میبایست طی این مدت مراتب را به سرفیس کالا اطلاع دهد.
نکته ۲: ارائه بسته بندی محصول جهت تعویض الزامی ‌است.
نکته ۳: در مورد محافظ‌های صفحه نمایش، نگهداری برچسب Step 1 برای چسبانیدن مجدد بر پشت صفحه نمایش جهت ارسال الزامیست.
نکته ۴: هزینه ‌های پستی برگشت و ارسال مجدد بر عهده مشتری است.
نکته ۵: وجود ذرات زیر محافظ صفحه نمایش و استیکر محافظ بدنه شامل گارانتی نصب نمی‌شود. این ذرات به راحتی می‌توانند خارج شوند. آموزش مربوطه در بخش مرکز آموزش موجود است.
نکته ۶: از آنجایی که گارانتی نصب توسط شرکت تولید کننده iProtec ارائه می‌شود، سرفیس کالا الزامی در تعویض محصول مشتری ندارد و تنها در صورت تایید توسط iProtec، محصول تعویض می‌گردد.
نکته ۷: تنها محصولاتی شامل گارانتی نصب می‌شوند که در بخش توضیحات آنها‌، به گارانتی نصب اشاره شده باشد.
نکته ۸: مشتری میبایست پیش از حذف و جدا کردن محصول از روی دستگاه خود، مراتب را به سرفیس کالا اطلاع دهد و تنها در صورت تایید سرفیس کالا اقدام به جداسازی محصول کند. در غیر این صورت محصول شامل گارانتی نخواهد شد.
نکته ۹: کلیه مراحل نصب میبایست طبق فیلم های آموزشی مربوطه در بخش مرکز آموزش پیش رفته باشد. در غیر این صورت سرفیس کالا الزامی به اجرای گارانتی نصب و تعویض محصول نخواهد داشت.

ضمانت محصولات دارای گارانتی بین المللی

برخی از محصولات سرفیس کالا مانند محصولات برند ICZI، با گارانتی بین المللی عرضه می‌شوند که شرایط و ضوابط آن، در کارت گارانتی داخل بسته بندی محصول درج شده است. سرفیس کالا در رابطه با گارانتی این محصولات مسئول نمی‌باشد اما به منظور رفاه مشتری و با توجه به تحریم های بین‌المللی، سعی خواهد کرد شرایط استفاده از گارانتی را برای مشتریان تسهیل نماید. لازم به ذکر که ارائه کارت گارانتی محصول برای پیگیری الزامی می‌باشد.