شرایط خرید


شرایط خرید:

به علت نوسانات قیمت، قیمت و موجودی دستگاه های سرفیس و لوازم اورجینال مایکروسافت غیرقطعی می باشد. لذا لطفا از ثبت سفارش بدون هماهنگی قبلی خودداری کنید. لازم به ذکر که موجودی و قیمت سایر محصولات وبسایت معتبر و قطعی است.

ارائه اطلاعات مربوط به محصول

مطابق با ماده‌ ۳۳ قانون تجارت الکترونیک، کارشناسان سرفیس کالا موظفند به صورت صادقانه و شفاف به سوالات مشتریان محترم در رابطه به محصول پاسخ دهند. مدیریت سرفیس کالا آماده پذیرش پیشنهادات و انتقادات مشتریان محترم در رابطه با نحوه پاسخگویی، صداقت و آگاهی کارشناسان می‌باشد.

زمان ثبت و پیگیری سفارش

مشتریان می‌توانند در ۲۴ ساعت شبانه روز سفارش خود را در سیستم ثبت کنند. سفارشات معمولا از شنبه تا چهارشنبه بین ساعات ۹ تا ۱۳ بررسی و ارسال خواهند شد.

مشتریان محترم می‌توانند با مراجعه به پانل کاربری >> “سفارش‌های من”، از وضعیت سفارش خود آگاه شوند.
در صورتی که مشتریان محترم شماره تلفن همراه خود را هنگام سفارش ثبت کرده باشند، اطلاعات مربوط به وضعیت سفارش  را به صورت پیامک نیز دریافت خواهند کرد.

نکته۱: به موجب ماده ۳۹ و ۴۰ قانون تجارت الکترونیک، در صورتی که سرفیس کالا به هر دلیلی مانند عدم موجودی کالا، نتواند سفارش مشتری را تأمین کند، موظف است مبلغ دریافتی را به مشتری برگرداند. مگر آنکه مشتری حاضر به صبر برای فراهم شدن امکان تحویل کالا و یا دریافت کالای مشابه باشد.

ارسال و بیمه سفارشات

سفارشات مشتریان معمولا در بازه ۱ تا ۴۸ ساعته پردازش و ارسال خواهد شد اما این زمان ممکن است به دلایل مختلفی به تعویق افتد. ارسال سفارشات از طریق تیپاکس یا پست پیشتاز صورت می‌گیرد و ملاک زمان تحویل اعلام شده در سبد خرید از لحظ‌ی تحویل مرسولات به پست است.

تمامی ارسالها بیمه هستند. به این معنی که در صورتی که بسته تحویل گرفته شده حاوی ایرادی باشد حامل وظیفه تقبل هزینه را بر عهده دارد.
نکته: سرفیس کالا در مورد تاخیر شرکتهای حمل و نقل در تحویل سفارش به مشتری مسئول نمی‌باشد.

خسارات فیزیکی بسته سفارشات

مدیریت فروشگاه از مشتریان عزیز تقاضا دارد در هنگام تحویل سفارشات خود، سلامت فیزیکی بسته خود را بررسی بفرمایند و در صورت وجود ایرادات فیزیکی از قبول بسته پستی خودداری نموده و مراتب را به فروشگاه سرفیس کالا اطلاع دهند.

گارانتی تعویض محصول

کلیه کالاهای موجود در سرفیس کالا ( به استثنای دستگاه های سرفیس و لوازم جانبی اورجینال مایکروسافت) دارای یک هفته ضمانت تعویض هستند.

در صورتی که محصول دریافت شده توسط مشتری معیوب باشد و یا مشتری مغایرتی در محصول دریافتی و آنچه در وبسایت خریداری کرده، مشاهده کند، می‌بایست مراتب را به سرفیس کالا اطلاع دهد. سرفیس کالا موظف است محصول را تعویض کرده و کلیه هزینه‌های پستی مربوط به استرداد محصول معیوب/مغایر و ارسال مجدد محصول سالم/جایگزین را به عهده گیرد.

گارانتی بهترین قیمت

سرفیس کالا بهترین قیمت را برای کلیه کالاهای موجود در وبسایت تضمین می‌کند. در صورتی که مشتریان محترم پس از خرید متوجه وجود قیمتی پایینتر از قیمت سرفیس کالا شوند می‌توانند با ارائه فاکتور معتبر با قیمت پایینتر، مراتب را به سرفیس کالا اطلاع دهند. پس از بررسی کارشناسان سرفیس کالا، در صورت اثبات ادعای مشتری، ما به تفاوت قیمت محصول به حساب مشتری نقدا واریز شده و سرفیس کالا موظف است قیمت محصول را در سایت، کمتر یا مساوی با قیمت اعلام شده اصلاح کند.

لغو سفارش/استرداد کالا

به موجب ماده ۳۷ و ۳۸ قانون تجارت الکترونیک، مشتریان محترم می‌توانند تا ۷ روز از زمان دریافت سفارش، نسبت به لغو و استرداد آن اقدام کنند. به محض باز پس گیری محصول توسط سرفیس کالا، وجه دریافتی از مشتریان بابت محصول، به حساب مشتری بازگردانده خواهد شد.
نکته ۱: در صورتی که در کیفیت، کمیت و یا ماهیت محصول تغییری داده شود قابل استرداد نخواهد بود.
نکته ۲: محصولات مایکروسافت در صورت فک پلمپ جعبه قابلیت مسترد شدن ندارند.
نکته ۳: در صورت لغو سفارش هزینه ی پستی به مشتری باز نمی‌گردد.
نکته ۴: هزینه‌ی باز پس فرستادن کالا به سرفیس کالا بر عهده مشتری است.

Copyrighted Image

0
X
قالب فروشگاهی