شرایط خرید


شرایط خرید:

به علت نوسانات قیمت، قیمت و موجودی دستگاه های سرفیس و لوازم اورجینال مایکروسافت غیرقطعی می باشد. لذا لطفا از ثبت سفارش بدون هماهنگی قبلی خودداری کنید. لازم به ذکر که موجودی و قیمت سایر محصولات وبسایت معتبر و قطعی است.

ارائه اطلاعات مربوط به محصول

مطابق با ماده‌ ۳۳ قانون تجارت الکترونیک، کارشناسان سرفیس کالا موظفند به صورت صادقانه و شفاف به سوالات مشتریان محترم در رابطه به محصول پاسخ دهند. مدیریت سرفیس کالا آماده پذیرش پیشنهادات و انتقادات مشتریان محترم در رابطه با نحوه پاسخگویی، صداقت و آگاهی کارشناسان می‌باشد.

زمان ثبت و پیگیری سفارش

مشتریان می‌توانند در ۲۴ ساعت شبانه روز سفارش خود را در سیستم ثبت کنند. سفارشات معمولا از شنبه تا چهارشنبه بین ساعات ۹ تا ۱۴ بررسی و ارسال خواهند شد.

مشتریان محترم می‌توانند با مراجعه به پانل کاربری >> “سفارش‌های من”، از وضعیت سفارش خود آگاه شوند.
در صورتی که مشتریان محترم شماره تلفن همراه خود را هنگام سفارش ثبت کرده باشند، اطلاعات مربوط به وضعیت سفارش  را به صورت پیامک نیز دریافت خواهند کرد.

نکته۱: به موجب ماده ۳۹ و ۴۰ قانون تجارت الکترونیک، در صورتی که سرفیس کالا به هر دلیلی مانند عدم موجودی کالا، نتواند سفارش مشتری را تأمین کند، موظف است مبلغ دریافتی را به مشتری برگرداند. مگر آنکه مشتری حاضر به صبر برای فراهم شدن امکان تحویل کالا و یا دریافت کالای مشابه باشد.

ارسال و بیمه سفارشات

سفارشات مشتریان معمولا در بازه ۱ تا ۴۸ ساعته پردازش و ارسال خواهد شد اما این زمان ممکن است به دلایل مختلفی به تعویق افتد. ارسال سفارشات از طریق تیپاکس یا پست پیشتاز صورت می‌گیرد و ملاک زمان تحویل اعلام شده در سبد خرید از لحظه‌ی تحویل مرسولات به پست است.
زمان تحویل بر اساس گزینه‌ی انتخابی توسط مشتری متغیر می‌باشد. این گزینه ها شامل:

  • اکسپرس (فقط تهران – حداکثر ۲ روز کاری): در این حالت سفارشات با پیک از انبار به محل مشتری ارسال می‌گردد. عمدتا سفارشات اکسپرسی که پیش از ساعت ۱۴ هر روز ثبت گردند، فردای آن روز تحویل مشتری خواهند شد.
  • پیشتاز (سراسر ایران – ۲ الی ۴ روز کاری): در این حالت سفارشات با پست پیشتاز ارسال میگردند و زمان معمول برای تحویل ۲ الی ۴ روز کاری می‌باشد. لازم به ذکر که شرکت پست تا ۲ بار به آدرس پستی گیرنده مراجعه می‌کند و در صورت عدم حضور، گیرنده می‌تواند با مراجعه به پست منطقه‌ی خود بسته را تحویل بگیرد.
  • رایگان (سراسر ایران – ۴ الی ۱۰ روز کاری): در این حالت نیز سفارشات با پست پیشتاز ارسال می‌گردند اما اولویت بسته بندی و ارسال این سفارشات پایینتر از سایر سفارشات می‌باشد.

نکته: منظور از “روز کاری” ساعات اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه می‌باشد. اما در مواردی شرکت پست در روزهای پنجشنبه و جمعه نیز اقدام به توزیع مرسولات می‌کند.

تمامی مرسولات بیمه هستند. به این معنی که در صورتی که بسته تحویل گرفته شده دارای ایراد باشد حامل وظیفه تقبل هزینه را بر عهده دارد.
نکته: سرفیس کالا در مورد تاخیر شرکتهای حمل و نقل در تحویل سفارش به مشتری مسئول نمی‌باشد.

خسارات فیزیکی بسته سفارشات

مدیریت فروشگاه از مشتریان عزیز تقاضا دارد در هنگام تحویل سفارشات خود، سلامت فیزیکی بسته خود را بررسی بفرمایند و در صورت وجود ایرادات فیزیکی از قبول بسته پستی خودداری نموده و مراتب را به فروشگاه سرفیس کالا اطلاع دهند.
لازم به ذکر که مسئولیت کامل تحویل صحیح و سالم سفارشات به مشتری، بر عهده‌ی سرفیس کالا است.

گارانتی تعویض محصول

کلیه کالاهای موجود در سرفیس کالا ( به استثنای دستگاه های سرفیس و لوازم جانبی اورجینال مایکروسافت) دارای یک هفته ضمانت تعویض از تاریخ تحویل به مشتری هستند.

در صورتی که محصول دریافت شده توسط مشتری معیوب باشد و یا مشتری مغایرتی در محصول دریافتی و آنچه در وبسایت خریداری کرده، مشاهده کند، می‌بایست مراتب را به سرفیس کالا اطلاع دهد. سرفیس کالا موظف است محصول را تعویض کرده و کلیه هزینه‌های پستی مربوط به استرداد محصول معیوب/مغایر و ارسال مجدد محصول سالم/جایگزین را به عهده گیرد.
نکته ۱: تغییر در کیفیت، کمیت و یا ماهیت محصول گارانتی تعویض را باطل می‌کند.
نکته ۲: برای استفاده از گارانتی تعویض، ارائه بسته بندی محصول نیز الزامیست. در غیر این صورت گارانتی تعویض باطل می‌شود.
نکته ۳: در مورد محصولات یک بار مصرف مانند محافظ‌های صفحه نمایش و استیکر‌های محافظ بدنه، در صورت استفاده، گارانتی تعویض باطل می‌گردد.

با توجه به اهمیت جلب رضایت کامل مشتری، سعی می‌شود مواردی که در چهارچوب گارانتی تعویض نیستند نیز به صورت توافقی حل و فصل شود.

لغو سفارش/استرداد کالا

به موجب ماده ۳۷ و ۳۸ قانون تجارت الکترونیک، مشتریان محترم می‌توانند تا ۷ روز از زمان تحویل سفارش، نسبت به لغو و استرداد آن اقدام کنند. به محض باز پس گیری محصول توسط سرفیس کالا، وجه دریافتی از مشتریان بابت محصول، به حساب مشتری بازگردانده خواهد شد.
نکته ۱: در صورتی که در کیفیت، کمیت و یا ماهیت محصول تغییری داده شود قابل استرداد نخواهد بود.
نکته ۲: محصولات مایکروسافت در صورت فک پلمپ جعبه قابلیت مسترد شدن ندارند.
نکته ۳: در صورت لغو سفارش هزینه ی پستی به مشتری باز نمی‌گردد.
نکته ۴: هزینه‌ی باز پس فرستادن کالا به سرفیس کالا بر عهده مشتری است.

گارانتی نصب

به منظور حمایت از مشتریان عزیز برخی از محصولات یک‌بار مصرف مانند محافظ‌های صفحه نمایش و استیکر‌های محافظ بدنه، گارانتی نصب دارند که در بخش توضیحات محصول به آن اشاره شده است. در صورت عدم موفقیت در نصب صحیح محصول، مشتری می‌تواند یکبار نسبت به تعویض محصول اقدام کند.

نکته ۱: مدت اعتبار گارانتی نصب، ۷۲ ساعت از زمان تحویل به مشتری است.
نکته ۲: ارائه بسته بندی محصول جهت تعویض الزامی ‌است.
نکته ۳: در مورد محافظ‌های صفحه نمایش، نگهداری برچسب Step 1 برای چسبانیدن مجدد بر پشت صفحه نمایش جهت ارسال الزامیست.
نکته ۴: هزینه ‌های پستی برگشت و ارسال مجدد بر عهده مشتری است.
نکته ۵: وجود ذرات زیر محافظ صفحه نمایش و استیکر محافظ بدنه شامل گارانتی نصب نمی‌شود. این ذرات به راحتی می‌توانند خارج شوند. آموزش مربوطه در بخش مرکز آموزش موجود است.

Copyrighted Image

0
X