بروزرسانی ردستون ۵ جدیدترین آپدیت ویندوز ۱۰ در راه است

دسته بندی ها :
بروزرسانی ردستون ۵ جدیدترین آپدیت ویندوز ۱۰ در راه است

شرکت مایکروسافت در سال ۲۰۱۵ سیستم عامل ویندوز ۱۰ را منتشر کرد. در اولین سال انتشار ارتقا به این سیستم عامل رایگان بود و سپس به شکل اول درآمد.

از آن پس شاهد انتشار بروزرسانی های بزرگ و متعددی هستیم که موجب می شود این سیستم عامل ارتقا یافته و ویژگی های جدیدی برای آن در نظر گرفته شود.

تاکنون شاهد بروزرسانی های مختلفی بودیم و در آخرین گزارش اعلام شد بروزرسان بزرگ ردستون ۵ پاییز امسال یعنی اکتبر ۲۰۱۸ برای ویندوز ۱۰ منتشر می شود. تاریخ دقیق آن ۱۰ مهر بوده و در این تاریخ دارندگان سیستم عامل ویندوز ۱۰ می توانند به دریافت بروزرسانی پرداخته و تجربه کاربری بهتری داشته باشند.

از ویژگی های ردستون ۵ باید به کلیپ‌بورد ابری، پوسته مشکی برای فایل اکسپلورر و بهینه‌سازی‌هایی در ابزار snipping  و چندی دیگر اشاره داشت. گذشته از آن مرورگر اج بهینه شده و نوار Xbox Game اطلاعات را بهتر نمایش خواهد داد.

جزئیات بیشتری از این بروزرسانی در دست نیست و مشخص نشده شرکت مایکروسافت این بروزرسان را با حجمی منتشر می کند. اما پیش بینی شده حجم آن بیش از ۱ گیگابایت باشد.

این بروزرسانی ابتدا برای اعضای اینسایدر منتشر شده و سپس دردسترس عموم قرار می گیرد.

برچسب ها :

نظرات شما

Copyrighted Image

هر وقت موجود شد به من اطلاع بدهWe will inform you when the product arrives in stock. Just leave your valid email address below.
EmailWe won't share your address with anybody else.
0
X