انتشار تصاویر کانسپت گوشی هوشمند سرفیس فون مایکروسافت

دسته بندی ها :
انتشار تصاویر کانسپت گوشی هوشمند سرفیس فون مایکروسافت

تاکنون شایعات بسیاری پیرامون گوشی هوشمند سرفیس فون مایکروسافت منتشر شد. بیش از ۴ سال است که این گزارش ها منتشر می شود اما تاکنون مایکروسافت اشاره نکرده و این موضوع همچنان در ابهام باقی مانده است.
به تازگی تصاویر کانسپت از لولای انعطاف پذیر سرفیس فون منتشر شده که گفته می شود به عنوان اندرومدا شناخته شده و یک تلفن هوشمند کامل است. مایکروسافت قصد داشته پردازنده سری Core اینتل را در گوشی هوشمند قرار دهد.


صفحه نمایش آن پروضوح بوده و با پشتیبانی از قلم فبلت پرچمداری خواهد بود. در تصاویر تنها لولای سرفیس فون پیداست و اطلاعات دیگری نمی توان کسب کرد. پیش بینی شده مایکروسافت در سال ۲۰۱۹ یا اواخر دهه این اسمارتفون حرفه ای را معرفی کند.
تاکنون محصولات مختلفی از سری سرفیس مایکروسافت معرفی و عرضه شد و حال نوبت به گوشی هوشمند رسیده که تا با حال شرکت ردموندی اظهار نظری نداشته و مشخص نیست چه زمانی باید شاهد عرضه آن باشیم.
به هر حال جزئیات کافی نیست و نمی توان به شایعات بی اساس پرداخت. انتظار می رود اطلاعات بیشتری در آینده پیرامون سرفیس فون دردسترس قرار گیرد.

برچسب ها :

نظرات شما

Copyrighted Image

هر وقت موجود شد به من اطلاع بدهWe will inform you when the product arrives in stock. Just leave your valid email address below.
EmailWe won't share your address with anybody else.
0
X